© Frederic NOY/COSMOS
14 Čvn 17 30 Dub 18

Náš příslib dárcům

Našim dárcům, bez nichž bychom nikdy nemohli dělat to, co děláme, se snažíme poskytovat co nejkvalitnější péči a podporu.

Díky vaší podpoře jsme byli schopni v uplynulých letech výrazně rozšířit naše projekty v terénu, přinést pomoc mnohem většímu počtu lidí v nouzi, rychleji reagovat na krizové situace všude po světě, rozšířit spektrum zdravotnických služeb, které poskytujeme, a také stále zlepšovat kvalitu pomoci, kterou poskytujeme.

I nadále jsme odhodlání rozšiřovat naši pomoc a právě vaše podpora je toho základem.

Podpora

„Jsme nedokonalé hnutí, ale naší silnou stránkou jsou naši dobrovolníci a místní spolupracovníci a miliony dárců, kteří finančně i morálně podporují projekt, kterým jsou Lékařů bez hranic," řekl Dr. James Orbinski, bývalý mezinárodní prezident Lékařů bez hranic při převzetí Nobelovy ceny za mír udělené Lékařům bez hranic v roce 1999.

Jsme odpovědní

Nebudeme vás zahlcovat žádostmi o dar a nebudeme sdílet vaše osobní údaje s jinými organizacemi. Jsme opatrní i při používání jiných forem komunikace, jako jsou například telefonní hovory, a neustále hledáme cesty, jak naši komunikaci co nejlépe přizpůsobit vašim potřebám.

Nasloucháme vám

Jsme rádi za jakoukoli zpětnou vazbu, nápady a návrhy, jak můžeme zlepšit komunikaci s vámi a celkově náš servis dárcům. Jsme vám k dispozici na tel. (+420) 257 090 151 nebo nebo na emailu dary@lekari-bez-hranic.cz.

Zprávy z terénu

Prostřednictvím našich zásilek a publikací vám chceme přiblížit naši pomoc v terénu a výzvy, kterým čelíme. Také vám přinášíme informace a zprávy z první ruky přímo od našich spolupracovníků v terénu, např. prostřednictvím jejich blogů.

Kontaktujte nás

Chcete-li jakékoli další informace či od nás něco potřebujete, napište nám prosím na dary@lekari-bez-hranic.cz.