14 Čvn 17 08 Čvc 21

Informační večery

Zajímá vás, jak fungují Lékaři bez hranic? Zvažujete, že byste se k nám někdy v budoucnu přidali a zúčastnili se zdravotní humanitární mise v zemích, kde pomáháme? Právě pro vás pořádáme informační večery, v rámci kterých představujeme organizaci, naše principy a hodnoty, způsob a podmínky práce v terénu i samotný proces, který výjezdu na misi předchází.  

Účast na informačním večeru k ničemu nezavazuje. Tato setkání jsou určená i pro ty, kteří o možné spolupráci s námi zatím jen uvažují. Představují ideální příležitost doptat se na vše, co vás o Lékařích bez hranic zajímá a co potřebujete vědět, abyste mohli lépe promyslet případnou spolupráci. Předtím, než se na večer vydáte, prostudujte si prosím základní informace a odpovědi na nejčastější dotazy na našem webu

Nicméně, informačního večera je potřeba se zúčastnit, pokud už jste rozhodnuti s námi na misi vyjet. Sdílíme na něm klíčové informace o spolupráci a účast je proto prvním a povinným krokem ve výběrovém řízení

Právě nyní potřebujeme především psychology, psychiatry a chirurgy, ale i jiné lékařské profily.
 

​Jazyk informačního večera: angličtina

Délka: 2 hodiny

Registrace: Aby byl dostatek prostoru i pro vaše dotazy, je kapacita večera omezená, prosíme vás proto o registraci pomocí formuláře níže. Registrace je možná do 12:00 ve dne konání informačního večera.

Vzhledem k bezpečnostním opatřením souvisejícím s COVID-19 v současnosti pořádáme veškeré informační večery online. Pozvánku na online setkání s jednoduchými instrukcemi, jak se na webinář připojit, dostanete na email použitý při registraci v týdnu plánovaného data informačního večera.

Kromě účasti na setkáních české kanceláře se také můžete přihlásit na informační večery pořádané rakouskou nebo německou kanceláří. Bližší informace o termínech a samotnou registraci naleznete na jejich stránkách:

Registrační formulář