14 Čvn 17 05 Úno 20

Informační večery

Pro zájemce, kteří chtějí pracovat v projektech Lékařů bez hranic v terénu, pořádáme tzv. informační večery, při nichž představujeme organizaci, naše principy a hodnoty, způsob a podmínky práce v terénu.

Návštěva informačního večera je zároveň prvním a povinným krokem ve výběrovém řízení. Účast na informačním večeru zájemce k ničemu nezavazuje.

Tato setkání probíhají v angličtině a trvají většinou dvě hodiny. Informační večery pořádáme pravidelně v Praze, Brně a Bratislavě, výjimečně také v jiných městech. Lékaři bez hranic rovněž organizují online informační večery*, ke kterým vám stačí pouze počítač a připojení k internetu.

*S ohledem na vaše časové možnosti se můžete účastnit prezenčního nebo online informačního večera. 

Kapacita informačních večerů je omezená, a proto je třeba se dopředu registrovat.* Termíny ONLINE informačních večerů organizují rakouská a německá kancelář Lékařů bez hranic a může dojít k jejich změně. Prosíme, ověřte si aktuální datum na webové stránce https://www.aerzte-ohne-grenzen.at/en/infosessions a https://www.aerzte-ohne-grenzen.de/webinars-english, kde je možná také registrace.

Registrační formulář