14 Čvn 17 19 Bře 20

Informační večery

Pro zájemce, kteří chtějí pracovat v projektech Lékařů bez hranic v terénu, pořádáme tzv. informační večery, při nichž představujeme organizaci, naše principy a hodnoty, způsob a podmínky práce v terénu.

Návštěva informačního večera je zároveň prvním a povinným krokem ve výběrovém řízení. Účast na informačním večeru zájemce k ničemu nezavazuje.

Tato setkání probíhají v angličtině a trvají většinou dvě hodiny. Informační večery pořádáme pravidelně v Praze, Brně a Bratislavě, výjimečně také v jiných městech. Lékaři bez hranic rovněž organizují online informační večery*, ke kterým vám stačí pouze počítač a připojení k internetu.

S ohledem na vaše časové možnosti se můžete účastnit prezenčního nebo online informačního večera*. Kapacita informačních večerů je omezená, a proto je třeba se dopředu registrovat.

* Termíny ONLINE informačních večerů organizují rakouská a německá kancelář Lékařů bez hranic a může dojít k jejich změně. Prosíme, ověřte si aktuální datum na webové stránce https://www.aerzte-ohne-grenzen.at/en/infosessions a https://www.aerzte-ohne-grenzen.de/webinars-english, kde je možná také registrace.

Vzhledem k bezpečnosním opatřením souvisejícím s COVID-19 bude informační večer 15.4. probíhat on-line. Nadále je však potřeba se na něj registrovat. Všem přihlášeným účastníkům zašleme v úterý 14.4. e-mailem pozvánku s jednoduchým postupem, jak se na online informační večer připojit.

Registrační formulář