© Iveta Polochová / Lékaři bez hranic
14 Čvn 17 17 Dub 20

Kalendář akcí

Chtěli bychom vám více přiblížit naši práci, a proto organizujeme promítání, výstavy a setkání s lidmi, kteří se zúčastnili zahraničních misí jako zdravotníci nebo v administrativních a technických profesích. Vedle našich akcí se pravidelně koná řada projekcí, výstav, přednášek či koncertů, které naši příznivci organizují na naši podporu. Přijďte se dozvědět více, srdečně vás zveme!

Hudba bez hranic: Koncerty z Nadace Bohuslava Martinů

Spojením Asociace hudebních umělců a vědců sdružující umělce napříč Českou republikou a Nadace Bohuslava Martinů opečovávající odkaz jednoho z největších českých skladatelů vznikla koncertní platforma Hudba bez hranic, která pomůže nejen pacientům Lékařů bez hranic, ale i zachování toku hudby v nové a obtížné době. V rámci série 8 online koncertů vysílaných živě z Nadace Bohuslava Martinů se představí přední čeští umělci. 

Více informací ZDE.

Informační večery pro zájemce o výjezd na misi


Pro zájemce, kteří chtějí pracovat v projektech Lékařů bez hranic v terénu, pořádáme tzv. informační večery, při nichž představujeme organizaci, naše principy a hodnoty, způsob a podmínky práce v terénu. Mimořádně se informační večery konají online.

Podívejte se, kdy se koná ten příští ZDE.

Missing maps mapathony


Přijďte a podpořte práci humanitárních organizací tím, že pomůžete zmapovat místa, která jsou nejvíce ohrožena krizemi. Mapathon společně organizují Lékaři bez hranic a Český červený kříž. Srdečně zveme úplné začátečníky i ty, kdo už mapovat umí. Mapathony se konají vždy poslední úterý v měsíci a mimořádně jsou pouze online. 

Brzy zde doplníme více informací.