© Iveta Polochová / Lékaři bez hranic
14 Čvn 17 16 Bře 23

Kalendář akcí

Chceme vám více přiblížit naši práci, a proto organizujeme promítání, výstavy a setkání s lidmi, kteří se zúčastnili zahraničních misí Lékařů bez hranic. Vedle našich akcí se pravidelně koná řada projekcí, výstav, přednášek či koncertů, které naši příznivci organizují na naši podporu. Srdečně vás na všechny zveme!

Pokud sami chcete zorganizovat akci o práci Lékařů bez hranic či na její podporu, ozvěte se nám prosím na e-mail: klara.rotgeri@prague.msf.org.

Informační večery pro zájemce o výjezd na misi

Pro zájemce, kteří chtějí pracovat v projektech Lékařů bez hranic v terénu, pořádáme tzv. informační večery, při nichž představujeme organizaci, naše principy a hodnoty, způsob a podmínky práce v terénu. Mimořádně se informační večery konají online.

Podívejte se, kdy se koná ten příští.


Missing Maps mapathony

Přijďte a podpořte práci humanitárních organizací tím, že pomůžete zmapovat místa, která jsou nejvíce ohrožena krizemi. Mapathon společně organizují Lékaři bez hranic a dobrovolníci z české a slovenské komunity Missing Maps. Srdečně zveme úplné začátečníky i ty, kdo už mapovat umí. Mapathony se obvykle konají každý měsíc.

Další mapathon se koná v Brně na Geografickém ústavu ve středu 29. 3. 2023. Bude hybridní, takže se jej můžete zúčastnit osobně, nebo online. Zaregistrujte se.


Další akce

Od 24. do 26. 3. 2023 můžete přijít na prodejní výstavu Colours of Charity, kterou na podporu Lékařů bez hranic pořádá nadace Amal v Praze.