© Iveta Polochová / Lékaři bez hranic
14 Čvn 17 24 Dub 19

Kalendář akcí

Chtěli bychom vám více přiblížit naši práci, a proto organizujeme promítání, výstavy a setkání s lidmi, kteří se zúčastnili zahraničních misí jako zdravotníci nebo v administrativních a technických profesích. Vedle našich akcí se pravidelně koná řada projekcí, výstav, přednášek či koncertů, které naši příznivci organizují na naši podporu. Přijďte se dozvědět více, srdečně vás zveme!

Tichá aukce archivních vín pro Lékaře bez hranic

27. 4. 2019 12-16 hod. Moravská Nová Ves, Vinařství Trojan, ulice U Dráhy

V rámci Festivalu otevřených sklepů vás zveme na aukci archivních vín několika vinařství z Podluží. Vydražené peníze budou věnovány na projekty Lékařů bez hranic. Přispět můžete také prostřednictvím placené degustace dražených vín. Všechna vína budou v dárkových dřevěných kazetách.
Na místě se budete moci setkat s Michalem Pospíšilem, který působil jako zdravotní bratr na misi Lékařů bez hranic v Súdánu.

Missing Maps Mapathon

30.4. od 18:00 hod. Pražský mapathon - adresa a registrace bude upřesněna
Mlynská dolina
Ilkovičova 6

Přijďte a podpořte práci humanitárních organizací tím, že pomůžete zmapovat místa, která jsou nejvíce ohrožena krizemi.
Srdečně zveme úplné začátečníky i ty, kdo už mapovat umí. Vlastní počítač, nejlépe i s myší s sebou.

Volkswagen Maraton Praha

 5. 5. 2019  9:00 hod. Praha, Staroměstské náměstí

Zúčastněte se jubilejního 25. ročníku maratonu vedoucího jedním z nejkrásnějších měst Evropy. Zakoupíte-li si registraci prostřednictím našeho e-shopu, podpoříte humanitární projekty Lékařů bez hranic. Děkujeme!

nike air max 1 sale