© Iveta Polochová / Lékaři bez hranic
14 Čvn 17 10 Čvn 22

Kalendář akcí

Chtěli bychom vám více přiblížit naši práci, a proto organizujeme promítání, výstavy a setkání s lidmi, kteří se zúčastnili zahraničních misí jako zdravotníci nebo v administrativních a technických profesích. Vedle našich akcí se pravidelně koná řada projekcí, výstav, přednášek či koncertů, které naši příznivci organizují na naši podporu. Přijďte se dozvědět více, srdečně vás zveme!

Pokud sami chcete zorganizovat akci o práci Lékařů bez hranic či na její podporu, ozvěte se nám prosím na e-mail: klara.rotgeri@prague.msf.org.

Informační večery pro zájemce o výjezd na misi

Pro zájemce, kteří chtějí pracovat v projektech Lékařů bez hranic v terénu, pořádáme tzv. informační večery, při nichž představujeme organizaci, naše principy a hodnoty, způsob a podmínky práce v terénu. Mimořádně se informační večery konají online.

Podívejte se, kdy se koná ten příští.


Missing Maps mapathony

Přijďte a podpořte práci humanitárních organizací tím, že pomůžete zmapovat místa, která jsou nejvíce ohrožena krizemi. Mapathon společně organizují Lékaři bez hranic a dobrovolníci z české a slovenské komunity Missing Maps. Srdečně zveme úplné začátečníky i ty, kdo už mapovat umí. Mapathony se obvykle konají poslední týden v měsíci.

Další mapathon bude 28. 6. Missing Maps MSF CZ mapathon 2022 #2 v kanceláři KPMG v Praze na Florenci. Registrace je již spuštěna.


Další akce

Ve Valdštejnské zahradě je k vidění výstava Půlstoletí Lékařů bez hranic. Výstavu bude možné navštívit až do 20. 6. vždy v otevírací době zahrad.