{{ index[0].node.title }}

{{ index[0].node.field_intro_text }}

 
Pomozte nám dostat lékařskou péči tam, kde se jí nedostává. Díky dárcům jako vy si už půl století udržujeme nezávislost na politických, ekonomických a jiných zájmech. Potřeby lidí v nouzi jsou pro nás na prvním místě. 
 

DARUjte a pomáhejte s námi 

Aktuálně máme kromě klasické sbírky na naše standardní projekty otevřenou i krizovou sbírku COVID-19 na pomoc v boji proti pandemii a zvládání jejích následků. Pomáháme těm nejohroženějším – vyčerpaným lékařům, lidem trpícím uprostřed násilí, chudoby, dalších epidemií i těm, kteří nemají střechu nad hlavou. Teď jsou mnohem zranitelnější než kdy dříve a před nákazou se v podstatě nemohou chránit. Pokud můžete, prosím přispějte. Bez vás to nedokážeme. Děkujeme.

KRIZOVÁ SBÍRKA COVID-19

Chcete nás podpořit převodem na účet? Podívejte se na potřebné informace a čísla účtů. 

I malým příspěvkem můžete zachránit život

Lékařům bez hranic se na mezinárodní úrovni dlouhodobě daří dávat na humanitární pomoc více než 80 % vybraných darů. Jen necelých 20 % pak zůstává na provoz organizace. I malý dar tak má velký dopad a může zachránit lidský život. 

Největší význam pro nás mají pravidelné příspěvky, které nám umožní pružně a účinně reagovat na krizové události. Staňte se našimi pravidelnými dárci.

Zajímá vás, jak mohou vaše dary pomoci?