06 Lis 18 07 Lis 18

O těchto Vánocích může vaše firma zachránit lidský život

Přidejte se ke kampani  Myslíme i na ostatní a dejte vánoční dárek lidem, kteří akutně potřebují lékařskou péči. Pomůžete tak tisícům lidí, kteří se stali oběťmi přírodních katastrof, trpí podvýživou, čelí epidemiím či uvázli ve válečných konfliktech.

Lékaři bez hranic poskytují odbornou zdravotnickou pomoc ve více než 70 zemích světa. Všude tam může váš dar zachraňovat životy, zmírňovat utrpení a přinášet naději lidem v ohrožení. Každoročně ošetříme přes 10 milionů pacientů. Více než 95 % našich financí pochází od soukromých dárců.

Pomáháme díky vám. Děkujeme.

“Jsem hrdý na organizaci Lékaři bez hranic, protože je vysoce profesionální, dělá skvělou a smysluplnou práci a vybrané peníze dokáže v podobě efektivní pomoci dostat k pacientům do terénu, aniž by utratila mnoho na svůj provoz."
MUDr. Jan Trachta, FEAPU
Dětský urolog

 

CHCI POSLAT DAR

 

Svým rozhodnutím dáváte najevo, že vám záleží na osudech lidí v nouzi, kteří potřebují naši pomoc. A my bychom vám za to rádi poděkovali sadou grafických materiálů, s pomocí kterých můžete letos k vánočnímu pozdravu svým zákazníkům, zaměstnancům a partnerům přidat i něco víc. Zprávu, že k vaší firmě patří nejen profesionalita, ale i lidský přístup a společenská odpovědnost.

A jak můžete materiály použít?

Ve vánočním přání

Na facebookovém profilu

Kdekoliv se vám hodí

Po odeslání daru se vám zobrazí stránka, kde si budete moci jednoduše stáhnout všechny materiály, které jsme pro vás připravili. Pak už jen stačí dát ostatním vědět, že osud lidí, kteří se ocitli v krizové situaci, vám není lhostejný. 

chci poslat dar

P.S. V lednu 2019 vám automaticky zašleme potvrzení o výši přijatého daru, které může vaše firma uplatnit v daňovém přiznání.