© John Wessels
08 Říj 21 08 Říj 21

Staňte se Dárcem bez hranic

Naše práce z velké části závisí na štědrosti a podpoře našich pravidelných podporovatelů. Jsou to ti, jejichž dlouhodobá přízeň nám umožňuje okamžitě poskytovat pomoc tam, kde se lidé ocitli v ohrožení života. Nastavte si trvalý příkaz a staňte se jedním z Dárců bez hranic. 

Jako pravidelný dárce nám pomáháte tvořit pomyslný finanční polštář, abychom v případě, kdy vypukne krize, ať už přírodní, či válečná, byli schopni reagovat rychle. Někdy je potřeba vyhlásit krizovou sbírku, ale v prvních okamžicích jsou to právě dary pravidelných dárců, které nám umožňují vyrazit na místo pohromy a pomáhat co nejdříve. Můžeme díky nim také lépe plánovat naše dlouhodobé programy, jako jsou očkovací kampaně nebo léčba podvýživy.

Rozhodnutím pravidelně darovat dáváte najevo, že dlouhodobě považujete ochranu života a zmírňování utrpení za základní právo, a to pro všechny bez rozdílu. 

Důvěra našich pravidelných dárců nám v těžkých momentech dodává sílu a našim pacientům skrze jejich příspěvky navrací zdraví. Připojte se k našim nejvěrnějším podporovatelům. Staňte se Dárcem bez hranic

Jak se můžete stát Dárcem bez hranic? 

V našem online formuláři můžete snadno zadat opakovanou platbu kartou nebo bankovním převodem

CHCI DAROVAT PRAVIDELNĚ

Trvalý příkaz si můžete také nastavit přímo skrze vaši banku. Zavolejte nám na číslo +420 257 090 151 nebo napište na dary@lekari-bez-hranic.cz a my vám rádi sdělíme váš variabilní symbol. Na těchto kontaktech vám také odpovíme na jakékoli další otázky týkající se se pravidelného dárcovství nebo dotazy k našim projektům, financování či organizaci jako takové. 

Mockrát děkujeme!