14 Čvn 17 03 Srp 17

Další možnosti, jak se zapojit

Nenašli jste se v seznamu profesí, které hledáme? Nevadí. I když nemůžete vyjet do terénu, existují jiné možnosti, jak podpořit Lékaře bez hranic:

Zapojte se do projektu Missing maps

Lékaři bez hranic často pracují v místech, pro která chybí podrobnější mapy. Iniciativa Missing maps vznikla, aby bílá místa na mapách vyplnila. Z pohodlí vlastního počítače nebo chytrého telefonu můžete tvořit mapy ze satelitních snímků – naučí se to každý, je to zábava a výrazným způsobem tak můžete podpořit poskytování život zachraňující zdravotní péče. Více informací o Missing maps najdete zde.

Podpořte Lékaře bez hranic finančním darem

Možná jste na tyto stránky původně přišli s jiným záměrem. Finanční dary soukromých dárců jsou ale zásadní oporou práce Lékařů bez hranic. Díky tomu, že více než 90 % našich příjmů tvoří dary od lidí, jako jste vy, můžeme poskytovat zdravotní péči nestranně, nezávisle a neutrálně. Podpořit nás můžete zde.

Přihlaste se k dobrovolnictví pro pražskou kancelář

Kvůli nárazové a lokální povaze některých našich projektů, či naopak kvůli časové náročnosti některých dlouhodobých aktivit nemůžeme vždy využít pomoc každého, kdo nám ji ochotně nabízí. Přesto budeme rádi, pokud se nám ozvete. Třeba to budete právě vy, kdo nám vytrhne trn z paty. Více informací o dobrovolnictví najdete zde.