© Borja Ruiz Rodriguez/MSF
16 Čvn 23 11 Bře 24

Nejen lékaři mohou pomáhat s Lékaři bez hranic

Nehledáme pouze lékaře či lékařky! Pojeďte s námi na humanitární misi, využijte své znalosti a dovednosti pro dobrou věc a získejte jedinečnou profesní i osobní zkušenost.

Na zahraničních misích Lékařů bez hranic jsou potřeba administrativní a techničtí specialisté a specialistky, kteří zajišťují pro náš zdravotnický personál nezbytné zázemí. V současné době hledáme především finanční a HR manažery, zásobovací a technické specialisty. Znalost francouzštiny výhodou!

Poskytujeme zdravotnickou a humanitární pomoc v konfliktních oblastech, po přírodních katastrofách a při epidemiích ve více než 70 zemích světa. Společně pomáháme lidem, kterým se zoufale nedostává zdravotní péče. 

Chcete vyjet na misi?

Zúčastněte se informačního večera pro zájemce o práci v terénu! Představíme vám na něm organizaci, naše principy a hodnoty, způsob a podmínky práce v terénu. Informační večer vás k ničemu nezavazuje, zároveň je však prvním a povinným krokem ve výběrovém řízení.

PŘIHLÁSIT SE NA INFORMAČNÍ VEČER

Otevřené pozice

Zjistěte více o pozicích, které teď na zahraniční mise hledáme:

Finanční manažeři
HR manažeři pro vzdělání a rozvoj
Manažeři lidských zdrojů
Logistici - techničtí specialisté
Logistici - zásobovací specialisté
Projektoví koordinátoři
Specialisté pro zdravotní osvětu

Kontaktujte nás

Pokud máte další dotazy týkající se výjezdu na misi, obraťte se na nás na e-mailu hr@lekari-bez-hranic.cz.

Můžete nás sledovat také na síti LinkedIn nebo odebírat newsletter, kde se mimo jiné dozvíte o zkušenostech našich kolegů v terénu i o našich projektech po celém světě.