30 Čvc 19 10 Čvc 19

Netradiční cyklus rozhovorů | Debriefing

30. 7.  Kasárna Karlín | Farmaceut Standa Havlíček a novinářka Zuzana Hodková | Vstupenky: http://bit.ly/debriefing3

Co vše člověk prožívá na misi Lékařů bez hranic?
Kde má své osobní hranice?
Kdo mu nejvíc utkvěl v paměti?
Kdy mu bylo těžko, anebo se naopak cítil spokojený?
Proč opouští komfort domova a vydává se do míst, kde se třeba někdy sprchuje vodou z kyblíku?

Chcete se zeptat našich spolupracovníků na jejich osobní zážitky z misí? Přijďte na Debriefing – netradiční cyklus debat, díky kterému nahlédnete do zákulisí života na misích Lékařů bez hranic. Každý měsíc jeden český novinář nebo novinářka vyzpovídá před publikem v prostorách Kasáren Karlín v Praze jednoho našeho kolegu nebo kolegyni. Bude to výjimečná událost, jelikož rozhovor nikde jinde neuslyšíte ani neuvidíte. Jenom v daný čas na daném místě. A zapojit se do něj budete moci svými dotazy i vy.

Cyklus se jmenuje „Debriefing“. Každý náš spolupracovník totiž absolvuje před odjezdem na misi řadu briefingů, kdy se dozvídá o tom, co ho/ji na misi čeká. Po návratu je čekají debriefingy, kdy oni nám popisují, jaká mise byla. Co dělali, co potřebují naší pacienti, v čem se dá zlepšit naše práce, zda chtějí na další misi. Při Debriefingu v Kasárnách Karlín je budete namísto nás zpovídat vy a novináři.

Novináře jsme pro moderování Debriefingů oslovili záměrně, protože právě oni v roce 1971 organizaci Lékaři bez hranic založili společně s lékaři. 

Třetí Debriefing se koná 30. 7. 

Tentokrát bude novinářka Zuzana Hodková zpovídat farmaceuta Stanislava Havlíčka, který byl s Lékaři bez hranic na dvou misích. Přijďte se ho zeptat i vy, co zažil v Bangladéši a Jižním Súdánu. Online vstupenky zde: http://bit.ly/debriefing3

Co: Debriefing | Rozhovor, který jinde neuslyšíte
KdeKasárna Karlín | Prvního pluku 2, Karlín, Praha 8 
Kdy: 30. 7. od 19:30
Kdo: Novinářka Zuzana Hodková, farmaceut Stanislav Havlíček a vy
Proč: Protože chceme přinášet svědectví o tom, co vidíme na našich misích
Vstupné: 90 Kč. Online vstupenky zde: http://bit.ly/debriefing2. (Vstupné slouží na pokrytí nákladů, zbytek bude použit jako dar Lékařům bez hranic). 

Malá ochutnávka z prvního Debriefingu, na kterém zahraniční reportér Jakub Szántó zpovídal našeho chiruga Tomáše Šebka.