Hledáte smysluplnou brigádu s dlouhodobou perspektivou? Zajímává vás problematika humanitární pomoci a není Vám lhostejné, co se děje ve světě? Přidejte se k nám!

Pro připravovanou kampaň Lékařů bez hranic – putovní výstavu po vybraných městech ČR - hledáme tým nadšených spolupracovníků, kteří budou návštěvníky výstavou provázet, seznamovat s činností organizace a aktivně získávat nové dárce.

NÁPLŇ PRÁCE

  • provázení návštěvníků výstavou

  • představení jednotlivých témat výstavy (např. cholera, ebola, podvýživa,…)

  • poskytování informací o činnosti organizace

  • aktivní oslovování kolemjdoucích

  • seznamování návštěvníků s možnostmi dárcovství

  • akvizice nových pravidelných dárců

  • instalace a deinstalace výstavy (lehká manipulace - vhodné i pro ženy)

NABÍZÍME

  • práce na dohodu o provedení práce (DPP)

  • smysluplnou práci v přátelském kolektivu

  • praxi v mezinárodní humanitární organizaci

  • odpovídající finanční ohodnocení

  • ubytování a stravu během doby konání výstavy

  • možnost další spolupráce v roce 2018 a postupu na pozici „team leader“

POŽADAVKY

  • zájem o problematiku humanitární a zdravotnické pomoci

  • ztotožnění se s principy Lékařů bez hranic

  • výborné komunikační a prezentační schopnosti

  • příjemné a slušné vystupování

  • proaktivní přístup k práci

  • empatii

  • přátelskou povahu

  • dobrou fyzickou kondici (potřeba při instalaci výstavy, práce ve venkovním prostředí)

  • ochota pracovat celý říjen (včetně víkendů) a cestovat po ČR

  • pasivní znalost anglického jazyka

  • věk minimálně 18 let

Pokud vás nabídka zaujala, pošlete svůj životopis a motivační dopis na email lenka.pavlickova@prague.msf.org nejpozději do 18. srpna 2017. Do předmětu emailu uveďte heslo „Face it“. Ozveme se pouze vybraným uchazečům. Děkujeme za pochopení.

Začátek práce:

2. polovina září 2017 – zaškolení (cca 3 - 4 dny)

Od 1. Října 2017 – samotná výstava po ČR

Místo: ČR

Úvazek: intenzivní brigáda (DPP) v měsíci říjnu